צוואות וירושות (Wills & Inheritance)

מאת: עו"ד אלי שמעוני

התפיסה המקובלת היא שצוואה היא משהו שיש לעשות בגילאי זקנה מתקדמים. זוהי טעות נפוצה בכל העולם וברוב התרבויות. המציאות הבלתי צפויה של חיינו מלמדת אחרת. כל אדם שיש לו נכסים או רכוש, בכל גיל ובכל שלב בחיים, צריך שתהיה לו צוואה תקפה. הצוואה היא ההגנה הטובה ביותר שאדם יכול להותיר אחריו לאנשים שהוא אוהב. מיד לאחר פטירתו רצונו האחרון יובא לידיעתם באופן בהיר ומפורש. המקור העיקרי של סכסוכים בין יורשים, הוא היעדר צוואה. במשרדנו, המתמחה בצוואות וירושות, אנו נייעץ לכם להסדיר את ענייני הירושה במסגרת צוואה פשוטה וברורה. ההסדרה תכלול התייחסות להסדרי אפוטרופסות על קטינים מתחת לגיל 16 ודאגה לרווחתם הכלכלית בעתיד. צוואה היא הדרך הטובה ביותר להמשיך לדאוג לקיומם של אנשים שתלויים בך לצורך קיומם, גם כשאתה לא לידם. כתיבה של צוואה יכולה במקרים רבים לחסוך הוצאות של היורשים שלך לרשויות המס או עבור שירותים משפטיים שמיועדים להסדרת מחלוקות.

במה נוכל לעזור לך?

ניסוח צוואות וייצוג בהליכי אישור צוואות.
חלוקת רכוש, ניהול וחלוקת עזבון, מזונות ואפוטרופסות.
בדיקות של "השפעה בלתי הוגנה" בטווח הזמנים שעד ובזמן החתימה על צוואה.
הגשת בקשה, או התנגדויות, לקיום צוואה או חלוקה ע"פ צו ירושה (בהעדר צוואה).
מימוש ופירוק של שיתוף בנכס שניתן בירושה.
יפויי כוח נוטריוני למוטב טרום פטירה (או ערעור על סמכותו של מיופה הכוח).

למה לקוחות בוחרים לעבוד איתנו?

צוואה בלתי מקצועית, או שאינה ערוכה ע"י עורך דין צוואות וירושות, עלולה לייצר יותר בעיות מפתרונות.
בחינה מקיפה של אינטרסים כלכליים, לרבות חבות מס, לצד הנסיבות המשפחתיות והאישיות.
שקט נפשי: אנו נפעל בשימך למימוש רצונך המלא והמפורש, ככתבו וברוחו.
הגנה על הקרובים אליך: אנו פועלים ברגישות ובשיקול דעת בתהליך מימוש הצוואה.

אלי שמעוני, משרד עורכי דין בהרצליה ובתל אביב, עוסק בתחום האזרחי/מסחרי ובייצוג תובעים ונתבעים. פנו אלינו בכל שאלה ונשמח לסייע.
במייל: [email protected], טלפון: 09-8669556, 03-5507155.
האמור לעיל הינו בגדר מידע כללי בלבד ואינו בא להחליף ייעוץ ו/או חוות דעת משפטית הדרושה, בדרך כלל, טרם נקיטת הליכים משפטיים.

img

עו"ד אלי שמעוני

עו"ד אלי שמעוני בוגר תואר ראשון במשפטים (LL.B) ובעל תואר שני במנהל עסקים (MBA) ומביא ידע משפטי עשיר בתחומי התמחותו. בנוסף, עו"ד שמעוני בוגר קשת רחבה של הסמכות מקצועיות בתחומי המשפט האזרחי, הבנקאות, הציות, הקניין הרוחני, הממשל התאגידי ועוד… תחומי העיסוק העיקריים של עו"ד שמעוני: ליטיגציה אזרחית ומסחרית, תובענות ייצוגיות, גישור ובוררות, קניין רוחני, חברות, תביעות ייצוגיות, מקרקעין, צוואות וירושות, תביעות כספיות, מטבעות קריפטוגרפיים, בנקאות, ציות והשקעות.

    לייעוץ וקביעת פגישה השאירו פרטים ונחזור בהקדם: